Monitoring Wizyjny

Monitoring wizyjny, to obok systemów alarmowych i kontroli dostępu, najpopularniejsza dziedzina zabezpieczeń.
Telewizja przemysłowa umożliwia użytkownikowi lokalną lub zdalną obserwację oraz rejestrację zdarzeń w obiekcie lub w terenie otwartym. Obecnie systemy telewizji dozorowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych jak i osób indywidualnych. Rozwiązaniem na miarę XXI wieku w dziedzinie telewizji przemysłowej jest monitoring IP. Nowoczesna telewizja przemysłowa IP umożliwia budowę zaawansowanych i praktycznie nieograniczonych ilościowo systemów monitoringu.Instalacje oparte na sieciach komputerowych całkowicie eliminują granicę odległości i pozwalają na budowę wysokiej jakości systemów monitoringu.
SumsungBannerV1
Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów telewizji przemysłowej CCTV.
Oferujemy profesjonalne doradztwo, wykonanie projektu, wykonanie instalacji, dostawę urządzeń, montaż i uruchomienie systemu oraz sprawowanie opieki serwisowej.Instalacje systemów monitoringu wykonujemy w oparciu o tradycyjne okablowanie miedziane (kable koncentryczne i skrętka komputerowa) jak również na okablowaniu światłowodowym oraz transmisję bezprzewodową.
Nasze projekty realizujemy w oparciu o systemy analogowe wysokiej rozdzielczość AHD, Turbo-HD, HD-CVI 1Mpx – 8Mpx oraz cyfrowe systemy dozorowe IP umożliwiające transmisję dźwięku i obrazu wysokiej jakości dochodzącej do rozdzielczości 4K .
wstecz