Instalacje Antenowe

Od współczesnych instalacji antenowych wymaga się, aby były nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale również elastyczne. Raz zaprojektowany i wykonany szkielet instalacji powinien być uniwersalny i umożliwiać podłączanie do niego coraz to nowocześniejszych urządzeń bez zasadniczej ingerencji w jego strukturę przez wiele lat.
Instalacja taka powinna umożliwiać podłączenie sygnałów telewizji naziemnej, telewizji satelitarnej, telewizji kablowej oraz w razie potrzeby innych sygnałów wizji jak np. sygnałów z kamer telewizji dozorowej. Wymaganie aby instalacja antenowa była niezawodna i elastyczna wiąże się z koniecznością zastosowania materiałów wysokiej jakości o sprawdzonych, określonych parametrach.Proponujemy Państwu ofertę kompletnej pomocy przy instalacji systemów antenowych telewizji naziemnej i satelitarnej w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Nasze usługi dedykujemy dla hoteli, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych.
Zaczynając od dokonania ustaleń wstępnych, wykonania projektu i przekazania gotowego systemu do eksploatacji wraz z pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nasze systemy wykonujemy w oparciu o markowy, sprawdzony sprzęt gwarantujący ich wieloletnie i bezawaryjne działanie.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi pomiarowemu oraz niezbędnej wiedzy w projektowaniu i budowie instalacji antenowych, naszym klientom gwarantujemy wysokiej jakości odbiór programów radiowych i telewizyjnych.